Marieke Vervoort kwalificeerde zich in Antwerpen voor de ironman triatlon in Hawaii. Deze onderneming is vrij duur.Daarom wordt er een veiling op e-bay georganiseerd. Het betreft hier een veiling van een aantal kleding-stukken gedragen en gesigneerd door mensen uit de sport-wereld, o.a Par Zetterberg, Tom Boonen, Erwin Vervecken, en vele anderen… en natuurlijk ook een van Marieke zelf. Wil je een bod uitbrengen, surf dan even naar deze link Of surf naar www.ebay.be en type in de zoekfunctie 'wielemie' in. Kijk de volgende dagen regelmatig naar deze veiling, er zullen in totaal zo'n 40 kledingstukken geveild worden.
Volg 3athlon.be
Jogclub Podcast
FVDW
Zorgt Taylor Knibb voor nieuwe triatlontrend of had ze koude handen in 70.3 Ironman Oceanside?
Video: Indoor Triatlon Lievin
- Jonas Deichmann morgen van start voor wereldrecordpoging: 120 keer Challenge Roth in evenveel dagen
- Geen Nederlanders, wel prachtig deelnemersveld richting PTO T100 San Francisco
- Zwift verhoogt abonnementsprijs met maar liefst 33 procent
- Review Polar Grit X2 Pro: duur, maar wel next-level
- 3athlon Praat Aflevering #211 – Het stayerprobleem en duathlon op sterven na dood?